Parodoje „Mokykla 2014“ duris atvers ŠIUOLAIKIŠKA BIBLIOTEKA

Atvykę į parodų rūmų „Litexpo“ 3 salėje įsikursiančią Mokyklą be sienų ir pakilę į jos balkoną-galeriją pateksite į biblioteką, kurioje tiek vaikų, tiek suaugusiųjų lauks įvairios kūrybinės dirbtuvės, garsinio skaitymo užsiėmimai, nuolat vyks konsultacijos dėl skaitmeninių mokymosi priemonių, IKT priemonių naudojimo ugdyme, pokalbiai su „gyvosiomis knygomis“. Savo veiklą pristatys tiek viešosios, tiek mokyklų bibliotekos, kūrėjai. Visa renginių programa pridedama.

Gyvosios knygos“ – visuomenės pažeidžiamos grupės. Skaitymas „Gyvojoje bibliotekoje“ yra susidomėjusio skaitovo ir knygos pokalbis, kurio tikslas – naikinti mitus ir stereotipus, nepagrįstas nuomones, ugdyti supratimą bei toleranciją. Per keliolika minučių skaitovas spėja pabūti kitoje „fronto pusėje“ – suprasti ir išsiaiškinti, sugriauti tuščias nuomones ir pažinti. „Gyvoji biblioteka“ – metodas, skatinantis pagarbą Žmogaus teisėms, vykdomas Nacionalinio socialinės integracijos instituto.

Informacija apie visus parodos renginius, bilietus ir registracija skelbiama www.parodamokykla.lt

Laukiame Jūsų parodoje „Mokykla be sienų“ lapkričio 21–23 dienomis

Litexpo vyksiančių parodos „Mokykla be sienų“ renginių programą rasite čia.

ŠiojeGrandsapvalus naujienoje aprašoma veikla yra Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo 2009-2014 periodo NVO Programos Lietuvoje remiamo projekto „Visi skirtingi – visi lygūs: aktyvus dalyvavimas, įvairovė, žmogaus teisės“ dalis.

Komentarai