„Gyvoji biblioteka” lankėsi Barclays Technologijų centre

Lapkričio 14 d. popietę „Gyvoji biblioteka“ stereotipus laužė renginio Barclays technologijų centre metu.20141114_154013

Bibliotekos sėkmę geriausiai įvertina jos lankytojų reakcijos – renginio metu lankytojai dėkojo ir siūlė Gyvąsias bibliotekas rengti dažniau, kad kuo daugiau žmonių turėtų galimybę išbandyti projekto teikiamus privalumus.  Nors dalis darbuotojų nuo stalų pakilti ir prisijungti prie pokyčio nepanoro, organizatorius bei Gyvasias knygas itin džiugino gausus norinčių griauti stereotipus būrys. “Nors „darbas žmogų puošia“, tačiau dar gražesnis žmogus atrodo kai jo viduje nėra neapykantos kitam”- teigė viena iš Gyvosios bibliotekos lankytojų, nusprendusi prisijungti prie bibliotekos siūlomo pokyčio.

“Net ir vieno žmogaus sulaužytas stereotipas jau yra kelias, į pasaulį, kuriame Žmogaus teisės yra atpažįstamos ir gerbiamos” – teigia programos vadovė Indrė Maršantaitė.

Bibliotekoje dalyvavo net 16 Gyvųjų knygų.

 

 

ŠiojeGrandsapvalus naujienoje aprašoma veikla yra Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo 2009-2014 periodo NVO Programos Lietuvoje remiamo projekto „Visi skirtingi – visi lygūs: aktyvus dalyvavimas, įvairovė, žmogaus teisės“ dalis.

Komentarai